Chale Com Ar 2 Quadras Da Praia Da Enseada
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
1-slaapkamer Chale Com Ar 2 Quadras Da Praia Da Enseada Guarujá appartementen zijn een goede keuze voor maximaal 3 gasten en bieden een welgelegen locatie op wandelafstand van 12 minuten van het Acqua Mundo aquarium. Het appartement van 20 m² biedt moderne faciliteiten, zoals wifi en benodigdheden zoals parkeerplaatsen voor autoreizigers.
Het gastvrije appartement in Guarujá is in de Enseada wijk van Guarujá, binnen handbereik van het Enseada Strand gesitueerd. Chale Com Ar 2 Quadras Da Praia Da Enseada appartement is in de onmiddellijke nabijheid van Kiss & Fly en biedt een gemakkelijke wandeling van 25 minuten naar het centrum van Guarujá. De gastvrije accommodatie bevindt zich op afstand van 2 km van de Parochie van Nossa Senhora de Fátima e Santo Amaro.
Voor extra gemak zijn een douche beschikbaar bij deze accommodatie. Verder kunt u genieten van handdoeken in de badkamer.
Gasten die in Chale Com Ar 2 Quadras Da Praia Da Enseada appartementen verblijven, kunnen profiteren van voorzieningen, zoals een complete keuken, evenals een eetgedeelte. Dit appartement is op 90 minuten rijafstand van Pref Saladino station. Bovendien helpt de toegang tot een golfclub de gasten hun lichaam te onderhouden.
- Locale bezienswaardigheiden
- Mirante do Morro da Caixa D’Água4082 km
- Praia do Tombo4649 km
- Mirante da Ponta das Galhetas4047 km
- Feirinha das Asturias4020 km
- Uitkijkpunt Morro da Caixa D'Agua4097 km
- Jardim Astúrias3982 km
- Ilha Pompeba2372 km
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas91 km
- Treinstations
- Maua42 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van dit gastvrije Chale Com Ar 2 Quadras Da Praia Da Enseada appartement.
Als gasten bij dit gastvrije Chale Com Ar 2 Quadras Da Praia Da Enseada appartement verblijven, kunnen ze de belangrijkste bezienswaardigheden van Guarujá bezoeken, het Acqua Mundo aquarium (950 m) en de Parochie van Nossa Senhora de Fátima e Santo Amaro, gelegen binnen 25 minuten wandelen ervan. - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Chale Com Ar 2 Quadras Da Praia Da Enseada appartement in het stadscentrum te komen?
Het duurt 25 minuten lopen om van Chale Com Ar 2 Quadras Da Praia Da Enseada appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om dit gastvrije Chale Com Ar 2 Quadras Da Praia Da Enseada appartement te boeken?
De prijs van het boeken van dit gastvrije Chale Com Ar 2 Quadras Da Praia Da Enseada appartement is $53. - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Chale Com Ar 2 Quadras Da Praia Da Enseada appartement?
Chale Com Ar 2 Quadras Da Praia Da Enseada appartement heeft parkeerplaatsen. - ❓
Wat is precies de grootte van dit gastvrije Chale Com Ar 2 Quadras Da Praia Da Enseada appartement?
Dit gastvrije Chale Com Ar 2 Quadras Da Praia Da Enseada appartement bestaat uit 20 vierkante meter.